Zavolajte nám: +421 917 864 685

lepidlo orac decofix extra pro hydro

Ako sa používajú lepidlá Orac Decor DecoFix Glue?

Výber lepidla na výrobky Orac Decor

Dekoračné lišty a dekoračné prvky Orac Decor neodporúčame lepiť bežne dostupnými lepidlami. Spoločnosť Orac Decor má vlastné špeciálne lepidlá, ktoré sa používajú podľa potreby realizácie.

Orac DecoFix Pro FDP500 a FDP600

Orac DecoFix Pro sa používa na lepenie líšt a dekoračných prvkov na stenu alebo strop v interiéry. Orac DecoFix Pro  je akrylové lepidlo, ktoré je na báze vody. Lepidlo je vhodné na všetky materiály Orac Decor (duropolymer, polyuretán a polystyrén).

Nanáša sa na čistý, suchý  povrch bez prachu. Orac DecoFix Pro nie je vhodné do vlhkých priestorov a exteriérov, nie je odolné mrazu.

Lepidlo sa používa pomocou vytlačovacej pištole.  Lepidlo sa nanáša s priemerom cca. 5 mm na výrobok a hneď sa pritlačí k podkladu. Doba vytvrdnutia je 48-72 hodín. Montovaný výrobok sa čistí vodou, pomocou špongie alebo handričky.

Je dostupné v balení 310 ml | 7- 8 metrov lišty (FDP500) alebo vo vedre 4200 ml | 65- 110 metrov lišty (FDP600).

Orac DecoFix Extra FX200 a FX210

Orac DecoFix Extra sa používa na lepenie jednotlivých spojov líšt. Používajú sa v interiéry, neodporúčajú sa v exteriéri a vo vlhkých priestoroch.

Pred použitím musí byť povrch čistý, suchý a bez prachu. Odporúča sa odstrániť všetky farby, tapety zo stien. Používajú sa v interiéry, neodporúčajú sa v exteriéri a vo vlhkých priestoroch.

Je dostupné v balení 310 ml | min. 80 metrov lišty (FX200) alebo v tube 80 ml | min. 20 metrov lišty (FX210).

Orac DecoFix Hydro FDP 700

Orac DecoFix Hydro je veľmi silné polymérové lepidlo. Používa sa v exteriéri, pre nesavé povrchy (dlaždice, sklo…) a vlhké prostredie (kúpeľne).

Lepidlo je vhodné na dlhodobé spojenie medzi lištou a stenou alebo stropom. Odstraňuje sa s mydlovým roztokom. Po zatvrdnutí sa pretierajú (min. za 24 hodín) akrylovými alebo disperznými farbami. Lepidlo nezosychá, je elastickej a stabilnej bielej farby.

Lepidlo sa používa pomocou vytlačovacej pištole.  Zvyšky  sa odstraňujú vlhkou handričkou.  Lepidlo sa nanáša s priemerom cca. 5 mm na výrobok a hneď sa pritlačí k podkladu. Lepidlo je možné odstrániť s mydlovým roztokom, kým úplne nevytvrdne.

Je dostupné v balení 290 ml (FDP700), jedno balenie stačí na lepenie 7- 8 metrov lišty.

Rýchle dodanie

Objednávky spracujeme do 24 hodín

3 ročná záruka

Pri montovaní našimi odborníkmi

Efektívna komunikácia

rád Vám poradíme aj telefonicky!

Bezpečné platobné metódy

TrustPay / Visa / MasterCard