Zavolajte nám: +421 917 864 685

C991

Garnižové profily Orac Decor

Garnižové profily od Orac Decor sú špeciálnym typom stropných líšt, ktoré pomôžu esteticky a elegantne vyriešiť detail zakrytia závesných systémov.

Garnižová lišta Orac Decor

Garnižové profily sú z materiálu Purotouch, ktorý má vysokú hustotu a umožňuje spracovanie jemných detailov. Tieto garnižové profily sú dokonalým riešením do vlhkých priestorov. Jednou z viacerých výhod je maximálna nárazová odolnosť.

Garnižová lišta Orac Decor

V ponuke máme viacero garnižový profilov, ako sú: C394, C395, C390, C391, C396, C991, C341, C342, C343, C340. Všetky profily sú 2m dlhé. Najmenšie profily sú: C394 a C395, ktoré majú výšku 3,1 cm. Najväčší profil je C343, ktorý má výšku 19 cm. Garnižový profil C341F je už aj v ohybnom flexi prevedení.

Garnižový profil STEPS
Garnižový profil STEPS Orac Decor

Garnižové profily je možné použiť viacerými spôsobmi. Dajú sa využiť jednoducho ako stropné lišty, ale zároveň aj ako garnižový profil. Ukážkou je obrázok, kde je dekoračná lišta C341.

C341- stropná lišta, garnižový profil

Ďalším spôsobom využitia garnižových profilov je kombinácia s nepriamym osvetlením. Je to moderné a praktické riešenie, ale zároveň získate aj príjemnú atmosféru.

Garnižový profil s nepriamym osvetlením
Garnižový profil s nepriamym osvetlením

Garnižové profily od Orac Decor viete dokonale zladiť aj s ďalšími prvkami, ktoré sú v ponuke: stropné lišty, podlahové lišty, lemovacie lišty, ozdobné prvky, dekoračné 3D panely.

Ukážkou je kombinácia garnižového profilu: C340, lemovacej lišty: P3020 a dekoračného hranatého stropného ornamentu: F30, ktorý nájdete pripevnený na strope.

Kombinácia ORAC DECOR prvkov

Orac Decor má v ponuke špeciálne lepidlá na upevnenie garnižových profilov. Všetky garnižové profily majú pripravené lepiace plochy, aby sa pevne držali na strope. Garnižové profily sa odporúčajú na záver upraviť vodoriediteľnou farbou.

Garnižový profil
Garnižový profil ORAC DECOR
Garnižový profil ORAC DECOR

V prípade potreby nás kontaktujte: Kontakt

Rýchle dodanie

Objednávky spracujeme do 24 hodín

3 ročná záruka

Pri montovaní našimi odborníkmi

Efektívna komunikácia

rád Vám poradíme aj telefonicky!

Bezpečné platobné metódy

TrustPay / Visa / MasterCard