Zavolajte nám: +421 917 864 685

Ako sa inštaluje podlahová lišta Orac Decor?

Video návod na inštaláciu podlahovej lišty Orac Decor

Idete na to sám? Tento video návod Vám určite pomôže pri Vašej prvej inštalácií. V prípade ďalších otázok nás kľudne môžete kontaktovať.

Dizajn podlahových líšt Orac Decor

Podlahové lišty sú dostupné vo viacerých tvaroch a veľkostiach. Podlahové lišty sú vode odolné, ktoré možno farbiť vodou riediteľnou farbou. Je to ideálny nástroj na renováciu.

Príprava inštalácie podlahovej lišty Orac Decor

Povrch musí byť čistý, hladký a suchý bez prachov. Je odporúčané odstrániť tapety zo steny pred montážou dekoračných líšt.

Teplota v miestnosti musí byť od 10 do 35 stupňov Celzia, vlhkosť priestoru musí byť v rozpätí 40 až 70 percent 24 hodín pred inštaláciou.

Na lepenie líšt budete potrebovať lepidlo Decofix Pro (na lepenie líšt na stenu) a Decofix Extra (na lepenie spojov líšt).

Montáž podlahovej lišty Orac Decor

Na montáž líšt budete potrebovať nasledovné nástroje: pílu, uhlomer, vodováhu, pokosnicu a vytlačovaciu pištoľ. Ak ste profesionál odporúčame si zaobstarať Box s príslušenstvom Orac Decor.

Najprv určíte umiestnenie podlahovej lišty. Pri rohoch sa s uhlomerom vymerajú presné uhly, na základe čoho bude rezaná podlahová lišta.

Odrezané lišty sa natrú s lepidlom DecoFix Pro na vopred pripravené miesta, následne sa umiestnia na stenu. Spoje líšt sa natierajú s lepidlom DecoFix Extra.

Lišty sa pritlačia na stenu, k podlahe a k sebe. Zostatky lepidla sa odstraňujú najprv špachtľou následne s handričkou alebo špongiou.

Dokonalé podlahové lišty Orac Decor

Pri výbere typov a veľkosti podlahových líšt odporúčame brať do úvahy zakrytie kabeláže, alebo starých soklov. Zo správnym typom dosiahnete elegantný prechod medzi podlahou a stenou. Niektoré podlahové lišty sú dostupné aj v ohybnej verzií Flex, čo umožní ľahkú inštaláciu aj na zakrivených stenách.

S podlahovými lištami sa krásne zakončujú tapety, ktoré sa inštalujú po montáže líšt. Naša spoločnosť reprezentuje niekoľko svetových výrobcov tapiet, vzorky si môžete pozrieť na stránke inportante.sk.

Vzhľad podlahovej lišty sa dá upraviť s vodou riediteľnou farbou podľa vášho vkusu. Odporúčame dekoračné farby od talianskeho výrobcu Colorificio MP, ktoré vám vieme pripraviť na škále viac než 1000 farieb.

Rýchle dodanie

Objednávky spracujeme do 24 hodín

3 ročná záruka

Pri montovaní našimi odborníkmi

Efektívna komunikácia

rád Vám poradíme aj telefonicky!

Bezpečné platobné metódy

TrustPay / Visa / MasterCard